Sukcesy naszych uczniów

Powiększ
Sukcesy naszych uczniów
Dwoje uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy awansowało do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Uczennica Szkoły Podstawowej w Zdziarcu Magdalena Janeczek zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Magdę do konkursu przygotowywała Bożena Rajska.

Po eliminacjach rejonowych Bartosz Wilk ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Radomyślu Wielkim również awansował do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii. Bartka do zmagań przygotowywał Stanisław Tabor. Finał wojewódzki odbędzie się 9 kwietnia.

Warto dodać, że do etapu rejonowego w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zakwalifikowało się kolejnych czworo uczniów SP Radomyśl Wielki: Aleksandra Siembab z języka angielskiego (opiekun Barbara Żala), Adrian Giża z informatyki (opiekun Wanda Skiba), Kacper Kieszek z informatyki (opiekun Grzegorz Krzystyniak) i Kacper Bury z informatyki (opiekun Grzegorz Krzystyniak).

Do etapu rejonowego konkursu historycznego dostał się też Jakub Węglarz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzie.

22 lutego 2022