Aktualności

Filtrowanie aktualności

Data publikacji
Kategoria wiadomości
Gospodarka

Gmina z kolejnym dofinansowaniem na inwestycje

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim pozyskał 800 tys. zł - to kolejne środki, które zostaną przeznaczone na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy Radomyśl Wielki.
Burmistrz Agnieszka Machnik podpisała w Rzeszowie z Teresą Kubas-Hul - Wojewodą Podkarpackim, umowę w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Zadanie realizowane będzie w ramach projektu pn. „Realizacja zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2026 roku – Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z niezbędną infrastrukturą”.
Szacowany całkowity koszt inwestycji w ramach programu wyniesie ok. 1 mln zł, z czego ok. 200 tys. zł stanowi wkład własny Gminy Radomyśl Wielki.