Jubileusz 25-lecia kapłaństwa księdza Pawła Skraby
Wyjątkowym wydarzeniem dla wspólnoty parafialnej w Zasowie w dniu 31 maja były uroczystości związane z obchodami 25-lecia kapłaństwa księdza Pawła Skraby.
Jubileusz stał się okazją do wyrażenia wdzięczności za lata posługi duszpasterskiej, zaangażowanie w życie parafii oraz troskę o rozwój wspólnoty wiernych.
Podczas uroczystej Mszy Świętej parafianie, zaproszeni goście oraz przedstawiciele samorządu dziękowali Jubilatowi za ćwierć wieku wiernej służby Bogu i ludziom. Nie zabrakło słów uznania za jego codzienną pracę duszpasterską, otwartość, życzliwość oraz działalność na rzecz lokalnej społeczności.
W imieniu samorządu Gminy Radomyśl Wielki życzenia, wyrazy uznania oraz podziękowania na ręce Jubilata przekazali Agnieszka Machnik - Burmistrz Gminy Radomyśl Wielki, Zdzisław Lasota – zastępca burmistrza, Maria Należna – sekretarz oraz przedstawiciele lokalnej społeczności.
25 lat kapłaństwa to piękne świadectwo wiary, oddania i służby drugiemu człowiekowi. Niech ten jubileusz będzie źródłem radości oraz inspiracją do dalszego realizowania kapłańskiego powołania.