Edukacja
Nagrody i awanse
Tegoroczne spotkanie miało miejsce 15 października w Szkole Muzycznej w Radomyślu Wielkim. Gminę reprezentowała burmistrz Agnieszka Machnik i dyrektor GZEAS Andrzej Przybyszewski. Szefowa gminy wręczyła dyrektorom i nauczycielom Nagrody Burmistrza. W tym roku odebrali je:
- Paulina Grzech-Lis - ZSP Janowiec
- Ireneusz Weryński - ZSP Ruda
- Piotr Masłyk - SP Zdziarzec
- Paweł Stanosz - SM Radomyśl Wielki
- Andrzej Tabor - ZSP Partynia
- Daniel Szymański - ZSP Dąbie
- Paulina Czepiel - ZSP Żarówka
- Urszula Cymbor - ZSP Ruda
Pani burmistrz przekazała także akty awansu na stopień nauczyciela mianowanego. Odebrali je:
- Daniel Dwornik – SM Radomyśl Wielki
- Agnieszka Batko – ZSP Dąbie
- Beata Turczyn – SP Dabrówka Wisłocka
- Magdalena Weryńska – ZSP Dulcza Wielka
- Joanna Szendoł – ZSP Janowiec
- Katarzyna Galary – ZSP Partynia
- Agata Gwóźdź – ZSP Podborze
- Małgorzata Skrzypczak – ZSP Podborze
- MariaChmura – SP Radomyśl Wielki
- Ewelina Komońska – SP Radomyśl Wielki
- Anna Baran – ZSP Ruda
- Kamil Szęszoł – SP Zdziarzec
- Sylwia Smagacz – ZSP Żarówka