Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego

W dniu 18 lipca 2004 r., odbyły się mecze eliminacyjne Turnieju Piłkarskiego o Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego. Do meczy eliminacyjnych przystąpiło 10 reprezentacji poszczególnych miejscowości gminy, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza grupa rozgrywała mecze eliminacyjne w Zdziarcu. W skład grupy wchodziły reprezentacje: Dulczy Wielkiej, Pnia, Dąbrówki Wisłockiej, Żarówki i Zdziarca.

Druga grupa rozgrywała mecze eliminacyjne w Janowcu. W skład grupy wchodziły reprezentacje: Partyni, Podborza, Radomyśla Wielkiego, Dulczy Małej i Janowca.

Wyniki I grupy (Zdziarzec) 

  Dulcza W. – Pień              4:1

  Dąbrówka W. – Żarówka  2:1

  Zdziarzec – los wolny.

Następnie zwycięskie drużyny i drużyna Zdziarca rozegrały mecze w systemie każdy z każdym uzyskując następujące wyniki

  Zdziarzec – Dąbrówka W.    0:1

  Dulcz W. – Zdziarzec           4:0

  Dąbrówka W. – Dulcz W.     0:1

Pierwsze miejsce zajęła Dulcza Wielka a drugie Dąbrówka Wisłocka. Awans do meczu finałowego o I miejsce uzyskała drużyna Dulczy Wielkiej, a o miejsce III w turnieju walczyć będzie Dąbrówka Wisłocka.

W grupie II w Janowcu uzyskano następujące wyniki

  Partynia – Podborze            1:5

  Radomyśl W. – Dulcza M. 5:1

  Janowiec – los wolny.

Zwycięskie drużyny i drużyna Janowca rozegrały następujące mecze każdy z każdym uzyskując następujące wyniki:

Janowiec – Podborze         1:2

Janowiec – Radomyśl W.  0:5

Radomyśl W. – Podborze  4:1

W grupie tej pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Radomyśla Wielkiego, która walczyć będzie w finale turnieju o I miejsce, a II miejsce zajęła reprezentacja Podborza, która walczyć będzie o III miejsce w turnieju.

Finał turnieju rozegrany został na stadionie w Radomyślu Wielkim w dniu 25 lipca 2004 r. o godzinie 1600 rozegrano mecz o III miejsce w turnieju pomiędzy drużynami Dąbrówki Wisłockiej i Podborza. Po zaciętym meczu wygrała reprezentacja Podborza  3:2.

W meczu o I miejsce o godzinie 1800 spotkały się reprezentacje Dulczy Wielkiej i Radomyśla Wielkiego. Po emocjonującym meczu, chwilami bardzo zaciętym i ostrym zwyciężyła reprezentacja Radomyśla Wielkiego 3:2 zdobywając puchar.

 

Po meczach o godzinie 2000 odbyła się uroczystość wręczenia pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych dla zwycięskich drużyn i wszystkich, które brały udział w Turnieju o Puchar Burmistrza. Wręczenia pucharów, wyróżnień i nagród rzeczowych dokonał Jan Miękoś Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim oraz Stanisław Lonczak zastępca Burmistrza Radomyśla Wielkiego.

 
1 sierpnia 2004