Nominacja do prestiżowej nagrody

Powiększ
Nominacja do prestiżowej nagrody
Burmistrz Józef Rybiński został nominowany do tytułu Osobowość Roku w ramach ogólnopolskiego plebiscytu w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna. O wyborze zdecydują mieszkańcy w głosowaniu internetowym i SMS-owym.

Józef Rybiński otrzymał nominację do plebiscytu od Kolegium Redakcyjnego Gazety Codziennej Nowiny. Redaktorzy uzasadnili swój wybór kreowaniem polityki niskich podatków i tworzeniem 43-hektarowej strefy przemysłowej w Podborzu, gdzie przedsiębiorcy będą mogli zakupić działki pod działalność gospodarczą w dobrej lokalizacji z nową drogą dojazdową.

Wielki, ogólnopolski plebiscyt

Docenienie działalności ludzi samorządu będzie możliwe w najbliższych tygodniach. To mieszkańcy głosując internetowo lub SMS-owo przyznają tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 w wielkim, ogólnopolskim plebiscycie, który na Podkarpaciu prowadzą gazeta Nowiny, portale www.nowiny24.pl oraz www.naszemiasto.pl.

Konkurs składa się z trzech etapów: powiatowego, wojewódzkiego i ogólnopolskiego. Nagrody zostaną najpierw przyznane w poszczególnych powiatach naszego województwa. Laureaci zdobędą tytuły powiatowych Osobowości Roku 2020 i zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Podkarpacia. Z kolei laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całego kraju.

Czas głosowania

Głosowanie w powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się 14 kwietnia i będzie trwało do 27 maja br., do godz. 20:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 31 maja i potrwa do 10 czerwca.

Na burmistrza Rybińskiego głos oddać można wysyłając SMS-a o treści RZP.125 na numer 72355. Koszt 2,46 zł z VAT.

https://nowiny24.pl/p/kandydat/jozef-rybinski%2C1916825/

Organizatorem konkursu jest Polska Press sp. z o.o.

14 kwietnia 2021