Do wzięcia pożyczka z oprocentowaniem 0,1%

Powiększ
Do wzięcia pożyczka z oprocentowaniem 0,1%
Masz pomysł na swój biznes? Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, a brakuje Ci środków? Burmistrz Radomyśla Wielkiego i Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają na spotkanie dotyczące mikropożyczki dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą, pożyczki dla MŚP oraz pożyczki na rozwój turystyki.

Spotkanie odbędzie się 6 października 2022 r. o godz. 11.00. Miejsce spotkania: Radomyśl Wielki, Rynek 29, sala obrad Rady Miejskiej.
Każde spotkanie składa się z dwóch części: 
Część I – merytoryczna 
Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej,  to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.
Część II – networkingowa 
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić. 
Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu? 
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją. 

Plakat dotyczący pożyczek dla przedsiębiorców

Informacja o pożyczkach dla mśp

Program spotkania:

Godzina

Temat

10.45 – 11.00

Rejestracja uczestników

 

11.00 – 11.30

Prezentacja  - pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Pożyczka dla MŚP

Pożyczka na rozwój Turystyki

11.30 – 12.00

Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia)

12.00

Pożyczki,  dokumentacja - pytania

15 września 2022