Zagłosuj na nasze obserwatorium

Powiększ
Zagłosuj na nasze obserwatorium
Obserwatorium Astronomiczne w Radomyślu Wielkim bierze udział w konkursie „Inwestycja z perspektywą” organizowanym przez Serwis Samorządowy PAP (https://samorzad.pap.pl/).

 Konkurs ma na celu promocję inwestycji samorządowych dofinansowanych z funduszy unijnych. Można je znaleźć na stronie głównej (blok z mapą) lub pod tym linkiem: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa.
Głosowanie internetowe na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE trwa do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. Przy opisie konkursowym znajduje się mechanizm umożliwiający głosowanie. Należy przepisać hasło z kodu obrazkowego (uwaga na duże i małe litery) i kliknąć: Oddaję swój głos. Głos zostanie zaliczony w momencie pojawienia sie komunikatu: "Dziękujemy za oddany głos!" Uwaga: głosować można wielokrotnie!
Link do zagłosowania na radomyskie obserwatorium: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/radomysl-wielki-obserwatorium-astronomiczne-dla-uczniow
Zgodnie z zapisami regulaminu konkurs wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 r. podanej przez Główny Urząd Statystyczny.
Zachęcamy do głosowania!

1 lutego 2023