Dzieci lubią misie

Powiększ
Dzieci lubią misie
Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Janowcu 26 listopada uczniowie klas 0 – III wraz z wychowawczyniami aktywnie włączyli się tradycyjnie już od kilku lat w obchody „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każdy z uczniów miał przygotować pracę plastyczną „Uśmiech mojego przyjaciela”. Pokolorować główkę misia i napisać jego imię. Każdy uczestnik konkursu plastycznego mógł obejrzeć swoją pracę na wystawie „Dzieci lubią Misie”.

W tym uroczystym „misiowym dniu” dzieciaki przyniosły do przedszkola i szkoły ulubione swoje misie, by pokazać koleżankom i kolegom. Uczestniczyły też w „misiowej poczytance” i projekcji bajek o przygodach misiów.

Dużą atrakcją cieszyła się szkolna "misio-budka", gdzie każdy mógł sobie zrobić wyjątkowe „misiowe zdjęcie” – które otrzymał potem w prezencie. Na wszystkich uczestników przygód w „Dniu Misia” czekała słodka niespodzianka. Organizatorkami tegorocznych obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Małgorzata Krzystyniak i Grażyna Chmura.

Więcej zdjęć: kliknij tutaj.

27 listopada 2018