Głosujmy na naszą lipę

Powiększ
Głosujmy na naszą lipę
Od dziś można już głosować na lipę św. Jana Nepomucena w Dulczy Wielkiej w konkursie na Drzewo Roku w Polsce. Swój głos można oddać poprzez stronę www.drzeworoku.pl

Do konkursu lipa św. Jana Nepomucena w Dulczy Wielkiej wybrana została jako jedno z 16 drzew spośród blisko 80 zgłoszonych z całej Polski. Finał jubileuszowej 10. edycji konkursu organizowanego przez Klub Gaja ruszył właśnie dziś i potrwa przez cały czerwiec, a polega na głosowaniu internetowym. Laureatem zostanie drzewo, które zdobędzie największą liczbę głosów internautów na stronie www.drzeworoku.pl

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy Was o jak najszersze rozpropagowanie naszej lipy i głosowanie na nią przez cały czerwiec, a także o udostępnianie informacji o konkursie na profilach społecznościowych.

Zasady głosowania

Głosowanie trwa od 1 do 30 czerwca. Możesz oddać tylko jeden głos przy użyciu jednego adresu e-mail. Jak głosować? Wybierz drzewo - oczywiście Lipę św. Jana Nepomucena - na www.drzeworoku.pl , na które chcesz oddać swój głos i kliknij przycisk „Głosuj”.

Pojawi się okienko dialogowe, w którym należy zaakceptować regulamin konkursu i kliknąć OK. Podaj adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który należy kliknąć aby zatwierdzić głos. Po kliknięciu w link pojawi się strona, na której należy zaznaczyć pole „Nie jestem robotem” (tzw. Captcha) i kliknąć przycisk „Zatwierdź głos”. Po akceptacji głosu zostanie on automatycznie dodany do wyników głosowania na stronie konkursu. Uwaga! Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości e-mail z linkiem - sprawdź w katalogu SPAM swojej poczty.

Weryfikacja głosów

W trakcie całego konkursu jak również po jego zakończeniu organizator zastrzega sobie prawo do usuwania głosów, które zostaną uznane za oddane w nieuczciwy sposób.

Niedozwolone praktyki:

    głosowanie przy użyciu robotów internetowych,

    używanie narzędzi do tworzenia tymczasowych adresów e-mail,

    używanie generatorów adresów e-mail,

    używanie wielu adresów e-mail prowadzących do jednej skrzynki e-mail (np. nick@o2.pl i nick@tlen.pl lub ni.ck@gmail.com i n.ick@gmail.com), w takich przypadkach zostanie uznany tylko jeden głos, tworzenie sztucznych adresów email w ramach własnej domeny internetowej.

Wielokrotne głosowanie z jednego nr IP jest dozwolone tylko w przypadku szkół, organizacji oraz rodzin gdzie wiele osób korzysta z jednego komputera.

Ogłoszenie wyników

Po zakończeniu głosowania wyniki zostaną opublikowane w ciągu 12 godzin na stronie www.drzeworoku.pl oraz stronie www.swietodrzewa.pl.

 

1 czerwca 2020