O gminie w telewizji

Powiększ
O gminie w telewizji
Gmina Radomyśl Wielki wzięła udział w realizacji cyklu programów „Wprowadzamy zmiany” emitowanych w TVP3 Rzeszów, realizowanym wspólnie z ARiMR oraz Urzędem Marszałkowskim.

 

Emisja programu dotyczącego Gminy Radomyśl Wielki miała miejsce 13 i 20 sierpnia. Obecnie program dostępny jest na stronie internetowej TVP Rzeszów - zachęcamy do obejrzenia klikając w link: https://rzeszow.tvp.pl/49400712/gmina-radomysl-wielki

Założeniem programu jest przedstawianie zmian jakie w ostatnich latach zaszły w podkarpackich wsiach i miasteczkach. Ciekawe inicjatywy samorządów i inwestycje infrastrukturalne, tworzone przy wykorzystaniu funduszy unijnych nowoczesne gospodarstwa, zmieniły oblicze terenów wiejskich i życie ich mieszkańców.
W związku z tym, że mamy się czym pochwalić oraz w ramach promocji gminy, radomyski samorząd zdecydował się na udział w programie TVP3 Rzeszów. Przedstawiono w nim naszą zmieniającą się „małą ojczyznę”, gdzie warto nie tylko żyć i uczyć się, ale również inwestować. Oprócz spraw samorządowych poruszone zostały kwestie przedsiębiorczości, edukacji, sportu, rekreacji i rolnictwa.

8 września 2020