Sukces w wojewódzkiej olimpiadzie

Powiększ
Sukces w wojewódzkiej olimpiadzie
Gabriela Wałęga, uczennica klasy III technikum Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim, została laureatką Wojewódzkiego Finału Olimpiady wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie indywidualnym.

 

Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. Gabriela zajęła w nim 3. miejsce, pokonując 300 uczniów z 14 szkół województwa podkarpackiego. Podsumowanie finału Olimpiady odbyło się 4 marca w formie wideokonferencji, ponieważ warunki epidemiologiczne nie pozwoliły na uroczyste wręczenie nagród w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie. W spotkaniu uczestniczyli laureaci konkursu wraz z dyrektorami szkół i opiekunami przygotowującymi uczniów do rywalizacji, a także przedstawiciele instytucji, które były współorganizatorami olimpiady i sponsorami nagród.

Przedstawiciele współorganizatorów konkursu oraz fundatorów nagród złożyli uczestnikom gratulacje z osiągniętych wyników w ramach współzawodnictwa oraz nabytej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pracy, która mogli się wykazać, uczestnicząc w konkursie.

- Jesteśmy dumni, że nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów, co jest zasługą Gabrieli, która wykazała się dużą wiedzą tematyczną oraz determinacją w osiągnięciu wysokiego wyniku. Podziękowania należą się także opiekunom, Agnieszce Dragan i Łukaszowi Krukowskiemu, nauczycielom przedmiotów zawodowych, za przeprowadzenie eliminacji szkolnych olimpiady oraz za wkład pracy w przygotowanie uczennicy do konkursu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy – przekazuje dyrekcja ZS.

17 marca 2021