Zaszczep się bez rejestracji

Powiększ
Zaszczep się bez rejestracji
W nawiązaniu do apelu Ministerstwa Zdrowia Burmistrz Radomyśla Wielkiego zaprasza mieszkańców gminy na bezpłatne szczepienia przeciw Covid-19 szczepionką Pfizer lub Johnson&Johnson, bez wcześniejszej rejestracji.

Taka możliwość będzie 8 sierpnia br. (niedziela) w terenowym punkcie szczepień w budynku byłej Szkoły Podstawowej, przy ul. Ogrodowej 1 w Radomyślu Wielkim. Będzie on działał w godzinach od 16:00 do 20:00.
Raz jeszcze podkreślamy - na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać aktualny dokument tożsamości. Szczepić będą wyłącznie osoby uprawnione oraz przeszkolone, a przed dokonaniem iniekcji pacjent przejdzie standardową kwalifikację, będzie można porozmawiać z lekarzem i uzyskać informacje dotyczące szczepień przeciw Covid-19. Oprócz tego, osoby, które są już po pierwszym szczepieniu szczepionką Pfizer lub Astra Zeneca, będą mogły się zaszczepić drugą dawką.
Przypominamy, im więcej zaszczepionych mieszkańców, tym większa szansa na ograniczenie czwartej fali zachorowań na Covid-19.

30 lipca 2021