Poinformują o dofinansowaniach

Powiększ
Poinformują o dofinansowaniach
Podczas tegorocznych Dożynek Gminnych w Radomyślu Wielkim (najbliższa niedziela, 12.09 br.) będą Państwo mogli odwiedzić gminne stoisko Programu „Czyste Powietrze” oraz Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Osoby, które chcą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę tzw. kopciuchów i termomodernizacje budynków jednorodzinnych będą mogły uzyskać porady w zakresie zasad uzyskania dofinansowania w ramach Programu „Czyste Powietrze”, a także otrzymać materiały informacyjne i promocyjne.
Przypominamy także, że do końca września br. w całej Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Czasu jest coraz mniej, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie uczestniczyli w spisie do stoiska Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, gdzie dyżur pełnić będzie rachmistrz spisowy.
Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy, dlatego osoby, które zadeklarowały samospis internetowy proszone są, aby niezwłocznie zrealizowały swój ustawowy obowiązek.
Podczas trwania wydarzenia będzie także możliwość bezpłatnego zaszczepienia się przeciw Covid-19 w terenowym punkcie szczepień.  Szczepienia wykonywane będą jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub Pfizer przez wyspecjalizowany zespół medyczny w godzinach 14:00 – 18:00.

9 września 2021