Serce czeka na nakrętki

Powiększ
Serce czeka na nakrętki
Przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej stanęło czerwone Serce Pomocy, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki, które będą przekazywane na rzecz osób potrzebujących.

Kształtowanie właściwych postaw szlachetności oraz zaangażowania społecznego to jedno z wielu zadań szkoły. W związku z tym od kilku lat w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej prężnie działa koło wolontariatu. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami aktywnie wspierają różne akcje charytatywne, pomagając w ten sposób zarówno osobom z bliskiego otoczenia jak i zupełnie obcym.
Społeczność szkolna stawia pierwsze kroki w roku szkolnym 2021/2022, a członkowie koła wolontariatu już podjęli nowe wyzwanie. Dzięki uprzejmości firm Martom skup złomu oraz S.M. Recykling przed naszą szkołą stanęło czerwone Serce Pomocy, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki. - Serce jest symbolem wsparcia dla potrzebujących. Zamiast wyrzucać nakrętki do kosza, wrzućcie je do naszego Serca, będzie to Wasza cegiełka pomocy. Zapraszamy do włączenia się do zbiórki. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomagają w realizacji naszych pomysłów – przekazują wolontariusze z Dulczy Małej.

13 września 2021