Życzenia dla pracowników socjalnych

Powiększ
Życzenia dla pracowników socjalnych
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, obchodzonego 21 listopada, mamy zaszczyt przekazać na Państwa ręce słowa wielkiego uznania i wdzięczności dla służb pomocy społecznej, za ogromny wysiłek wkładany w realizację szlachetnej misji udzielania pomocy osobom potrzebującym i znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.


Aktualna sytuacja w naszym kraju, związana z trwającą od kilkunastu miesięcy pandemią COVID-19, przyniosła wyzwania o niespotykanej dotychczas skali. Państwa profesjonalizm, wrażliwość i pełna gotowość do podejmowania konkretnych działań pomocowych daje pewność dotarcia z niezbędnym wsparciem najbardziej potrzebujących osób i rodzin, w ich środowisku zamieszkania. Za odpowiedzialne podejście do nowych wyzwań, w tak trudnym okresie, i niezawodność w czasie próby, najserdeczniej Państwu dziękuję.
Wyrażając szacunek dla Państwa ofiarnej i pełnej zaangażowania pracy, przesyłam życzenia wszystkiego, co najlepsze, tak w życiu zawodowym, jak i osobistym. Niech Państwa ogromne poświęcenie, z jakim wiąże się realizacja tej wyjątkowej służby, będzie dla Państwa prawdziwym spełnieniem, źródłem radości i satysfakcji.

 

22 listopada 2021