Sukces na olimpiadzie

Powiększ
Sukces na olimpiadzie
Pierwsze miejsce uczennicy Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim w wojewódzkim finale XXIV edycji Olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie indywidualnym.

 

Konkurs odbył się 25 listopada w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie. Aleksandra Ryś z klasy IV Technikum radomyskiego Zespołu Szkół wywalczyła w nim pierwsze miejsce. Uczestnicy finału wojewódzkiego odpowiadali na pytania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach indywidualnych i wybranych zagadnień związanych z działalnością Państwowej Inspekcji Pracy, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz instytucji działających na rzecz rolnictwa.

Aleksandra otrzymała puchar i dyplom ufundowane przez Wojewodę Podkarpackiego, które wręczył Radosław Wiatr II Wicewojewoda Podkarpacki oraz cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, które wręczyła Aneta Gronowicz Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy. Uczennicę do konkursu przygotowywał Łukasz Krukowski. Aleksandrze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorami konkursu są Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie i Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego OR w Rzeszowie przy współudziale Wojewody Podkarpackiego, Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Podkarpackiej Izby Rolniczej, Podkarpackiego Centrum Hurtowego AGROHURT S.A., Krajowego Ośrodka Wsparcia OT w Rzeszowie oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa OT w Rzeszowie.

2 grudnia 2022