Kolejny mecz z punktami

Powiększ
LKS Jamnica Dulcza Wielka po ubiegłotygodniowej porażce z Nagoszynem wygrywa. Tym razem pokonała LKS Żyraków (3:0), podczas meczu 18 maja br.

Jak czytamy na tronie internetowej duleckiego klubu: Rozpoczęliśmy ostrożnie, dużo walki, mało okazji.. Jednak w 13 minucie groźny strzał Grzegorza Szydło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. 8 minut później po zagraniu piłki ręką przez zawodnika gospodarzy sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Radek Kij, lecz bramkarz wyczuwa jego intencje genialnie broniąc ten strzał. Dosłownie 2 minuty później Grzegorz Szydło wychodzi sam na sam z bramkarzem Żyrakowa i znów górą zawodnik gospodarzy. W 39 minucie przeciwnicy wybijają piłkę przed pole karne, Dariusz Wolak strzałem z prostego podbicia nie daje szans bramkarzowi. 0-1 Do przerwy bez zmian.

Druga część gry to większa dominacja Jamnicy. Zaczęliśmy grać spokojnie, szanując piłkę, co zmusiło gospodarzy do większego wysiłku i biegania. Już w 58 minucie przerzut piłki na prawą stronę, Grzegorz Szydło zagrywa piłkę głową, na pozycje sam na sam wychodzi Dawid Barłóg podwyższając wynik na 0-2. Jamnica grała jeszcze spokojniej, gra dołem uniemożliwiona była przez wysoką trawę i zły stan boiska, jednak nasza gra wyglądała dobrze. Mieliśmy jeszcze kilka okazji, bramki zdobyć mogli: Radek Kij, Sławek Frankowicz czy Mariusz Wolak, lecz brakowało wykończenia. W 90 minucie wynik ustala Robert Szumny, który uderza z linii pola karnego, piłka po rykoszecie wpada do bramki gości. Końcowy wynik to 0-3!!