Festyn piłkarski

Powiększ
Festyn piłkarski
Akademia Mały Piłkarz zorganizowała festyn piłkarski z okazji Dnia Dziecka. Bawiło się prawie 100 dzieci na co dzień uczęszczających na treningi do radomyskiej szkółki futbolowej, a wraz z nimi rodzice, którzy na koniec rozegrali spotkanie piłkarskie pomiędzy sobą.

Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w różnych konkurencjach piłkarskich i sprawdzenia swoich możliwości. Mali piłkarze z roczników 2005 do 2009 brali udział w skoku w dal z miejsca, 4x10 bieg wahadłowy na czas, odbicia piłki od ławeczki gimnastycznej (30 sek. - liczy się ilość odbić), żonglerce, w strzałach do pustej bramki, Strzały w bramkę na celność, przeciąganie liny.

Konkurencje dla naszych najmłodszych maluszków z roczników od 2010 do 2012: zabawa z rodzicami 1x1 podania piłek między sobą, rywalizacja 1x1 na małe bramki (kto pierwszy dobiegnie do piłki ten ma za zadanie strzelić do jednej z 2 bramek), prowadzenie w tunelu piłkarskim i strzał do bramki, karne, strzały do bramki na celność, przeciąganie liny.

 W tym dniu nie zabrakło również innych atrakcji i smakołyków. Dzieci mieli  do dyspozycji zjeżdżalnię, malowanie twarzy w ulubionych barwach drużyn piłkarskich, grilla- kiełbaski, lody, napoje, słodycze i wiele innych smacznych przekąsek. Sporą atrakcją festynu była możliwość zobaczenia planetarium dzięki uprzejmości pana Janusza Grzyba. Dzieci zobaczyły film o kosmosie i całej galaktyce w specjalnym dmuchanym balonie.

Szczególnie dziękujemy naszym stałym sponsorom Panu Jarosławowi Burzec - Transport Międzynarodowy i Feliksowi Jaje- Martika, Monice i Justynie Kurek, Ewelinie Kwater. Dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy również Wandzie Skibie i Dariuszowi Ziomkowi, oraz wszystkim rodzicom za zaangażowanie i wspaniały mecz na koniec festynu, który wpisał się na stałe w coroczny kalendarz Piłkarskiej Akademii Mały Piłkarz.

5 lipca 2017