Ogólnopolski bieg w Radomyślu Wielkim

Powiększ
Ogólnopolski bieg w Radomyślu Wielkim
15 lipca (sobota) w ramach Dni Radomyśla Wielkiego odbędzie się 37. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła.

Memoriał rozpocznie się o godzinie 9.00 przy stadionie Radomyślanki.

10 km

W biegu głównym na dystansie 10 km mogą rywalizować kobiety i mężczyźni od 18. roku życia, którzy posiadają aktualne zaświadczenie lekarskie zezwalające na start (zawodnicy od 16. roku życia, aby przystąpić do biegu będą musieli okazać pisemną zgodę rodziców). Trasa biegu prowadzić będzie ze stadionu ul. Rolną do Pnia, Jam i z powrotem na stadion. W czasie zawodów na tym odcinku drogi będą ograniczenia w ruchu ulicznym.

Kilometr dla uczniów

Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizatorzy z ogniska TKKF Szarotka działającego przy SCKiB w Radomyślu Wielkim przeprowadzą bieg na 1000 metrów. Najlepsi biegacze otrzymają nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia

Zapisy do Biegu Radomyskiego przyjmowane są do 12 lipca na załączonych kartach uczestnictwa oraz dodatkowo w dniu zawodów w biurze na stadionie, które czynne będzie od godz. 8.30.

Karta zgłoszenia

Regulamin Biegu

Ubiegłoroczni triumfatorzy

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku wśród kobiet triumfowała Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego, a wśród mężczyzn Bogdan Dziuba ze Stalowej Woli. Kilometrowy bieg dla gimnazjalistów wygrał Mateusz Ryczek, a w gronie uczniów szkół podstawowych najlepszy był Jakub Turosz.

7 lipca 2017