PAMP w finale wojewódzkim

Powiększ
PAMP w finale wojewódzkim
14 marca Piłkarska Akademia Mały Piłkarz z Radomyśla Wielkiego wygrała w Wadowicach Górnych finał powiatowy w Pucharze Tymbarku w kategorii U 10.

 

Po wysokich zwycięstwach nad Albatros Wadowice Górne (8-0) i APPN Piłkarskie Nadzieje Malinie (4-1) radomyślanie awansowali do grona zespołów, które wystąpią w finale wojewódzkim. Odbędzie się on w Tarnobrzegu 12 kwietnia na obiektach Siarki Tarnobrzeg. - Nasi mali piłkarze nie mieli sobie równych w turnieju powiatowym. Przechodząc najpierw etap gminny a teraz powiatowy udowodnili nie tylko sobie ale i trenerom że praca z najmłodszymi przynosi efekty. Odznaczali się odpowiednim przygotowaniem taktycznym i je realizowali – przekazuje Tomasz Gałat z PAMP Radomyśl Wlk.

Już w piątek dwie nasze drużyny U 12 i U 8 będą miały okazje dorównać i awansować do finału wojewódzkiego. Turniej kwalifikacyjny również odbędzie się w Wadowicach Górnych.

Wyniki:

PAMP - Albatros Wadowice Górne 8-0 (Błażej Mucha 4 br. Bartek Lonczak, Bartek Cholewa, Arek Cholewa 2 br.)

PAMP - APPN Nadzieje Malinie 4-1 (Arek Cholewa, Błażej Mucha, Bartek Lonczak, samobójcza)

APPN Nadzieje - Albatros Wadowice Górne 6-0

Skład drużyny: Alan Bury, Patryk Garncarz, Adrian Ziomek, Adam Emeto, Błażej Mucha, Arek Cholewa, Bartek Cholewa, Szymon Szeliga, Krystian Czapiga, Bartek Lonczak. Trenerzy: Krystian Rolle i Tomasz Gałat.

15 marca 2018