Pobiegną w Radomyślu Wielkim

Powiększ
Pobiegną w Radomyślu Wielkim
21 lipca (sobota) w ramach Dni Radomyśla Wielkiego odbędzie się 38. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła.

 

Memoriał rozpocznie się o godzinie 9.00 przy stadionie Radomyślanki.

10 kilometrów

W biegu głównym na dystansie 10 km mogą rywalizować kobiety i mężczyźni od 18. roku życia. Muszą oni posiadać aktualne zaświadczenie lekarskie zezwalające na start (zawodnicy od 16. roku życia, aby przystąpić do biegu będą musieli dodatkowo okazać pisemną zgodę rodziców). Trasa biegu prowadzić będzie ul. Rolną do Pnia, Jam i z powrotem. W czasie zawodów na tym odcinku drogi będą ograniczenia w ruchu ulicznym.

Kilometr dla uczniów

Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizatorzy z ogniska TKKF Szarotka działającego przy SCKiB w Radomyślu Wielkim przeprowadzą bieg na 1000 metrów.

Zgłoszenia

Zapisy do Biegu Radomyskiego przyjmowane są do 20 lipca na kartach uczestnictwa oraz dodatkowo w dniu zawodów w biurze na stadionie, które czynne będzie od godz. 8.30. Wpisowe wynosi 30 złotych. Najlepsi biegacze otrzymają nagrody rzeczowe (także w kategoriach wiekowych).

Regulamin biegu i karta zgłoszenia

Ubiegłoroczni triumfatorzy

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku memoriał wygrał Tomasz Koczwara z Radomyśla Wielkiego (wśród mężczyzn) i pochodząca z Dębiaków (gm. Tuszów Narodowy), a reprezentująca klub z Kozienic Angelika Augustyn. W kilometrowym biegu dla gimnazjalistów najlepszy okazał się Jakub Turosz, a wśród uczniów szkół podstawowych - Amelia Leśniowska i Dawid Łaz.

4 lipca 2018