Zapraszamy na rajd rowerowy

Powiększ
Zapraszamy na rajd rowerowy
Urząd Miejski oraz Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim serdecznie zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się 11 sierpnia.

 

Trasa rajdu przebiegać będzie ze stadionu w Radomyślu Wielkim ul. Kościuszki, Rynek, Targowa, przez Dąbie (Zagrody) ul. Zasowska, Wałowa, Przemysłowa z powrotem na stadion. W sumie do przejechania będzie 14,5 km. Start nastąpi o godz. 16:30, a koniec ok. 17:25 (stadion w Radomyślu Wielkim). Organizatorzy zapewniają dla każdego, zgłoszonego do rajdu uczestnika, pamiątkowy medal. 10 nagród rzeczowych trafi do wybranych uczestników rajdu (w tym do najmłodszego rowerzysty). Organizatorzy dodatkowo zapewniają ubezpieczenie, posiłek regeneracyjny i napoje chłodzące. Na zakończenie przewidziana jest dyskoteka.

Zgłoszenia do rajdu należy składać osobiście w Urzędzie Miejskim w Radomyślu Wielkim, Rynek 32 (sekretariat II p. pok. 24 lub parter pok. nr 9) lub przesłać na adres e-mail: rajd@radomyslwielki.pl do 31 lipca br.

Każdy uczestnik rajdu zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem rajdu - kliknij tutaj.

Karta zgłoszenia

16 lipca 2018