Skrzaty PAMP-u na pierwszym turnieju

Powiększ
Skrzaty PAMP-u na pierwszym turnieju
Najmłodsi adepci szkółki Piłkarskiej Akademii Mały Piłkarz z Radomyśla Wielkiego (rocznik 2012 i 2013) wzięli udział w turnieju R-Z-T Winter Cup 2018.

Zawody zorganizowane zostały przez UKS SMS Stal Mielec w Czerminie 18 listopada. - Należy powiedzieć że było to dla naszych najmłodszych zawodników niesamowite przeżycie i niezapomniane chwile. Turniej przebiegał w piknikowej atmosferze, przy dopingu kibiców-rodziców. Gratulacje dla naszych wychowanków, którzy nie zawiedli i walczyli w każdym meczu o jak najlepszy rezultat, choć tak naprawdę wynik tu nie był najważniejszy, a fajna zabawa i nauka. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i upominki. Gratulacje dla trenera i naszych dzieciaków. Kolejnym dużym wydarzeniem skrzatów będzie turniej w nowym roku organizowany przez naszą Akademię  - przekazuje Tomasz Gałat z PAMP.

Wyniki:

PAMP - SMS II  2-0

PAMP - SMS III  10-0

PAMP - SPARTA CHORZELÓW  5-1

PAMP - UKS I  1-3

PAMP - PLON KAWĘCZYN  2-2

PAMP - PUSTYNIA  0-7

Najlepszym zawodnikiem radomyskiej drużyny został Mikołaj Kopacz.

Skład: Grzegorz Cieśla, Mikołaj Jagoda, Aleksander Kieraś, Hubert Paciorek, Szymon Mrozowski, Mikołaj Ryba, Konrad Lipa, Filip Mocarski, Filip Sołowski, Mikołaj Kopacz.  Trenerem rocznika 2012 i 2013 jest Kamil Szydło. Zapisy do grupy pod nr tel. 662 630 765. Nabór trwa przez cały rok.

28 listopada 2018