Dębickie turnieje Żaków i Skrzatów

Powiększ
Dębickie turnieje Żaków i Skrzatów
Dwa najmłodsze zespoły Piłkarskiej Akademii Mały Piłkarz z Radomyśla Wielkiego wzięły udział w turnieju Śnieżka Winter Cup 2018 zorganizowanym przez Igloopol Dębica.

 

Żaki (rocznik 2011) w sobotę (1.12) po rozegraniu sześciu spotkań uplasowały się tuż za podium na 4. miejscu uzyskując następujące wyniki:

PAMP - Piłkarskie Nadzieje Mielec 2-1 bramki: Karol Jakubus 2

PAMP - CKM+SPORT Chorzelów 2-0 Karol Jakubus, Mateusz Litwin

PAMP -  Igloopol Dębica B 0-0

PAMP - Tarnovia Tarnów 0-3

- W grupie B zajęliśmy 2 miejsce co pozwoliło walczyć w półfinale z Igloopolem Dębica N. Mecz zakończył się remisem, a o wejście do ścisłego finału zdecydowały karne które przegraliśmy 3-2. W meczu o 3 miejsce chłopcy trochę podłamani karnymi we wcześniejszym meczu ulegli Orlikowi Nowa Dęba 1-3. Bramkę dla naszych zdobył Mateusz Litwin. Brawa dla chłopców za udany występ. Finał był na wyciągnięcie ręki, ale ostatecznie uplasowaliśmy się na 4. miejscu w mocno obsadzonym turnieju, w którym uczestniczyło 10 drużyn – przekazuje Tomasz Gałat, trener rocznika 2011.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1.Tarnovia, 2. Igloopol N, 3. Orlik Nowa Dęba, 4. PA Mały Piłkarz Radomyśl Wielki

Skład drużyny z Radomyśla: Filip Gałat, Antoni Koczwara, Mateusz Litwin, Piotr Litwin, Artur Kozub, Wiktor Chmiel, Klaudia Chmiel, Mikołaj Cichoń, Jerzy Paduch, Karol Jakubus.

W niedzielę (2.12) zaprezentowała się najmłodsza grupa wychowanków PAMP z rocznika 2012 i 2013. W grupie A przyszło im rywalizować z UKS SMS Stal Mielec, Sparta Chorzelów, MULKS Pustynia i Igloopol Dębica. Ostatecznie zajęliśmy 6. miejsce na 10 drużyn.

Wyniki:

PAMP - Sparta Chorzelów 0:0

MULKS Pustynia - PAMP 3:0

IGLOOPOL Dębica - PAMP 0:1 Filip Sołowski

UKS SMS Stal Mielec - PAMP 3:1 Hubert Paciorek

Mecz o 5. miejsce: PAMP - PN Mielec 0:2

Skład drużyny: Mikołaj Ryba, Szymon Mrozowski, Filip Sołowski, Huber Paciorek, Aleksander Kieraś, Konrad Lipa, Grzegorz Cieśla, Filip Frankowicz, Oskar Leśniowski, Filip Mocarski, Jakub Giża. Trenerem jest Kamil Szydło.

3 grudnia 2018