Brąz na Śnieżka Cup

Powiększ
Brąz na Śnieżka Cup
Trzecie miejsce rocznika 2009 i 10 miejsce rocznika 2008 to wyniki osiągnięte przez zawodników Piłkarskiej Akademii Mały Piłkarz Radomyśl Wielki na dębickich turniejach halowych Śnieżka Cup.

Gospodarzem turnieju, który odbył się 8 i 9 grudnia, był Igloopol Dębica. Po 4. miejscu rocznika 2011 w tym samym turnieju, tym razem bardzo dobrze sprawili się starsi koledzy z rocznika 2009 zdobywając brązowe medale. W grupie A PAMP zajął 1. miejsce i w meczu półfinałowym z drużyną Piłkarskie Nadzieje Mielec, prowadząc niestety zremisował w regulaminowym czasie gry, aby ostatecznie ulec po karnych. Ogromne gratulacje dla chłopców i trenera Krystiana Rolle.

Nieco słabiej dzień wcześniej poszło chłopcom z rocznika 2008, ale przecież wynik nie jest najważniejszy, tylko niezbędne doświadczenie i ogrywanie się na tak mocnych turniejach.

Wyniki rocznika 2009:

PAMP - Lechia Sędziszów Młp. 1-2 (Fabian Grzanka)

PAMP - Igloopol I 3-1 (Błażej Mucha 2, Krystian Czapiga)

PAMP - Wolania Wola Rzędzińska 1-1 (Nikodem Dudek)

Mecz półfinałowy: PAMP - Piłkarskie Nadzieje Mielec 2-2 karne 2-3 (Błażej Mucha, Krystian Czapiga)

Mecz o 3 miejsce: PAMP - Wisłoka Dębica  1-1  karne 2-0 (Krystian Czapiga)

Skład: Wojtek Cichoń, Szymon Jeniec, Błażej Mucha, Nikodem Dudek, Karol Jakubus, Mikołaj Śnieżewski, Gerard Chmura, Wojtek Cygan, Fabian Grzanka, Filip Łempa, Krystian Czapiga, Adrian Ziomek. Trener Krystian Rolle.

Wyniki rocznika 2008:

PAMP 1:2 Lechia Sędziszów (Bartek Lonczak)

PAMP 0:2 UKS 6 Jasło

PAMP 2:7 Igloopol Dębica (Bartek Lonczak, Adam Emeto) 

PAMP 1:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa (Patryk Gancarz)

Mecz o 9 miejsce :

PAMP 1:1 Igloopol Dębica 2 (Bartek Cholewa), karne 1:3 

Skład: Hubert Węglarz, Szczepan Dykas, Bartosz Cholewa, Arek Cholewa, Bartosz Lonczak, Patryk Garncarz, Adam Emeto, Szymon Szeliga, Hubert Sołowski, Mateusz Midura. Trener Kamil Szydło.

19 grudnia 2018