PAMP na podium

Powiększ
Kolejny weekend turniejowy PAMP Geyer&Hosaja Winter Cup 2019 organizowany przez Piłkarską Akademię Mały Piłkarz i kolejne podium. Tym razem najmłodsi zawodnicy (z rocznika 2011) zajęli 3. miejsce.

W turnieju wystąpiło 8 zespołów, grano systemem każdy z każdym. Po rozegraniu 28 spotkań zwycięzcą został Team Przecław. Po raz kolejny gratulacje dla młodych radomyślan za bardzo dobrą grę. Widać progres w procesie szkoleniowym co udowadniają wyniki. Po 4. miejscu w turnieju Śnieżka Cup tym razem piłkarze PAMP-u zajęli 3. lokatę przegrywając 1 punktem drugie miejsce. Szczególne podziękowania tradycyjnie dla sponsora głównego imprezy firmy Geyer&Hosaja i dla rodziców za wzorowe zorganizowanie poczęstunku dla wszystkich dzieci. Skład PAMP-u: Filip Gałat, Amadeusz Skiba, Mikołaj Cichoń, Wiktor Chmiel, Klaudia Chmiel, Antoni Koczwara, Franek Koziara, Mikołaj Giża, Jerzy Paduch, Filip Mocarski, Adam Ćwik, Karol Jakubus, Aleksander Kieraś, Artur Kozub, Gabryś Sosin. Trener: Tomasz Gałat.