Udana jesień radomyskich trampkarz

Powiększ
Udana jesień radomyskich trampkarz
To była bardzo dobra jesień w wykonaniu nowopowstałej grupy trampkarzy KS Radomyślanka Geyer & Hosaja z roczników 2005-2007. Radomyska drużyna poradziła sobie świetnie, zajmując pierwsze miejsce w grupie dębickiej C1 trampkarz.

Na 11 meczów, które rozegrali radomyślanie, przegrali tylko dwa mecze, z czego jeden walkowerem. W sumie uzbierali 27 punktów i prowadzą w lidze przed Piłkarskimi Nadziejami z Mielca oraz Błękitnymi Ropczycami, które zgromadziły tyle samo punktów. O trzy oczka mniej ma Lechia Sędziszów. Gra ofensywna zawodników z Radomyśla mogła się podobać, strzelili 55 goli. W defensywie też nie było źle, zespół stracił 23 bramki. - Duże słowa uznania dla chłopaków za pracę jaką włożyli w osiągnięty jesienią wynik. Trzeba podejść do tego z pokorą, gdyż rywalizujemy z drużynami bardzo mocnymi. Były spotkania, gdzie owszem prowadziliśmy grę, ale były również i takie gdy mocno się męczyliśmy i nasza forma była daleka od ideału. Cieszy, że w takich momentach chłopcy pokazywali charakter i wychodzili opresji, ale pokazuje to, że trzeba cały czas mocno pracować. Raz jeszcze dziękuję chłopakom za poświęcenie i pracę jaką włożyli w ten sukces. Dziękuję również rodzicom, którzy poświęcają swój czas, by ich pociechy mogły się rozwijać – mówi Krystian Rolle, trener trampkarzy KS Radomyślanki Geyer & Hosaja.

Lista zawodników, którzy wystąpili w jesiennych meczach: Wiktor Kilian, Karol Gałat, Dawid Łaz, Szczepan Moździeż , Karol Nowak, Dominik Podosek, Wiktor Ryczek, Konrad Ryś, Maksymilian Soboń, Kacper Warias,  Wiktor Szpyrka, Kevin Lech, Dominik Bączek, Filip Chłopek, Kamil Grzyb, Kacper Warias, Jakub Wąż.

Kolejnym sprawdzianem radomyskich trampkarzy będzie turniej halowy, który rozegrany zostanie 25 stycznia na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim.

23 grudnia 2019