Gratulacje dla młodej mistrzyni

Powiększ
Gratulacje dla młodej mistrzyni
Weronika Szęszoł, która została mistrzynią Podkarpacia juniorek do lat 8 w szachach szybkich, doceniona przez Burmistrza Radomyśla Wielkiego.

W środę, 10 listopada, młoda mistrzyni w obecności mamy i ternera zaprezentowała władzom gminy medal, puchar i dyplom, jakie zdobyła podczas podkarpackich mistrzostw. Jej sukces nie uszedł bowiem uwadze lokalnym włodarzom. - Z wielką radością przyjąłem wiadomość o zdobyciu przez ciebie tytułu mistrzyni Podkarpacia juniorek w szachach szybkich. Dlatego w imieniu własnym i władz gminy składam serdeczne gratulacje za to wspaniałe osiągnięcie – przekazał burmistrz Józef Rybiński. - Wywalczony w pięknym stylu indywidualny tytuł to powód do dumy nie tylko dla ciebie, ale i rodziny, trenera, klubu i szkoły. Swoją postawą udowodniłaś, że zaczynając karierę sportową w niewielkiej miejscowości dzięki pasji i ciężkiej pracy również można odnosić sukcesy. Już teraz pomimo młodego wieku możesz być wzorem dla innych sportowców z naszej gminy. Wierzę, że jeszcze wielokrotnie będziemy cieszyć się z twoich osiągnięć – dodał.

Andrzej Przybyszewski, Maria Należna, Jarosław Godek, Weronika Szęszoł, Józef Rybiński, mama Weroniki i Przemysław Kopacz. ZEAS

Do życzeń dołączyli także z-ca burmistrza Jarosław Godek, sekretarz Maria Należna i dyrektor GZEAS Andrzej Przybyszewski.

Weronika oprócz listu gratulacyjnego otrzymała nagrody rzeczowe i gminne gadżety.

 

10 listopada 2021