Rowerowa rekreacja

Powiększ
Rowerowa rekreacja
Około 200 osób wzięło udział w Rodzinnej Przejażdżce Rowerowej, która odbyła się 2 lipca na trasie Radomyśl Wielki - Dulcza Mała - Radomyśl Wielki.

 

Po kilkudniowych upałach w sobotnie popołudnie pogoda była wręcz idealna na rower. Uczestnicy, którzy wystartowali ze stadionu Radomyślanki ul. Przemysłową i Wałową dotarli do Dulczy Małej, gdzie przy remizie miał miejsce krótki postój na uzupełnienie płynów. Następnie ul. Kościuszki powrócili na stadion. W sumie rowerzyści pokonali dystans 12 km. Prędkość była typowo turystyczna, a wśród chętnych nie brakowało dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków.

Na uczestników przejażdżki zorganizowanej przez Zarząd Osiedla i SCKiB w Radomyślu Wlk. czekały kiełbaski z grilla, napoje oraz wiele nagród i niespodzianek. Dwie główne nagrody w postaci rowerów, które ufundowały firmy Geyer&Hosaja i Podologia&Kosmetologia Joanna Trojak-Pietras, otrzymali: Sebastian Kilian i Mikołaj Giża z Radomyśla. Dodajmy, że patronat nad imprezą objęli burmistrz Józef Rybiński i starosta powiatu Stanisław Lonczak, którzy również współfinansowali imprezę.

Fotorelacja: kliknij tutaj.

6 lipca 2022