Zawody strażaków

Powiększ
OSP Dulcza Mała i OSP Podborze będą reprezentować Gminę Radomyśl Wielki podczas Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

To wynik Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w grupie "A" (męskiej), które w niedzielę 10 lipca odbyły się w Dulczy Małej. Turniej składał się z dwóch części: sztafety pożarniczej z przeszkodami i tzw. bojówki. Jednostka gospodarzy wygrała w bardzo dobrym stylu i po raz kolejny obroniła tytuł mistrza gminy.  Drugie miejsce zajęła drużyna z OSP Podborze. Na najniższym stopniu podium stanęła jednostka OSP Janowiec. Startowało 10 ekip.

Swoje umiejętności zaprezentowały również drużyny młodzieżowe z OSP Dąbie (1. miejsce) i OSP Ruda (2.miejsce),  rywalizując między sobą w zawodach CTIF.

Organizatorami zawodów był zarząd gminny OSP i jednostka z Dulczy Małej, a współfinansowane były przez radomyski urząd miejski.