Sukcesy Kingi

Powiększ
Uczennica Szkoły Podstawowej w Podborzu Kinga Gałat zajęła 7. miejsce podczas Mistrzostw Tańca Mażoretkowego Polski Południowo-Wschodniej w kategorii Junior Solo Pom Pon.

Zawody odbyły się 1 maja w Pustkowie-Osiedlu. Kinga wystąpiła w nich jako reprezentantka grupy tanecznej Geyer & Hosaja Cheerleaders Wadowice Górne. Był to jej debiut na imprezie tej rangi. Kolejnym wyzwaniem będzie udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek, które odbędą się 17 czerwca w Leżajsku.

Dodajmy, że Kinga Gałat z sukcesami startowała w innych zawodach. 25 marca w Tryńczy zajęła 2. miejsce w kategorii 13+ podczas Turnieju Wiosny w akrobatyce sportowej. Z kolei podczas turnieju Acro Cup 2023 w Przemyślu i Mikołajkowym Turnieju Akrobatyki Sportowej w Raniżowie uplasowała się na trzecich pozycjach. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć.