Młodsi jak starsi

Powiększ
Młodsi jak starsi
Kolejne pierwsze miejsce w szachach dla Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim na Powiatowych Igrzyskach Dzieci Szkolnych.

 

Drużyna z klas I-VI  w składzie Mikołaj Kopacz, Szymon Woliński, Adrian Szęszoł, i Weronika Szęszoł stanęła na najwyższym stopniu podium w rywalizacji z innymi szkołami z powiatu mieleckiego. Nasi młodzi szachiści pokonali wszystkich przeciwników i nie przegrali ani jednej partii. Należy również dodać, że drużyna zdobyła pierwsze miejsce w tych rozgrywkach, powtarzając ubiegłoroczny sukces. Serdeczne gratulacje trafiają dla całej drużyny.

W turnieju wzięli również udział zawodnicy ze Szkoły Podstawowej z Dulczy Wielkiej, którzy zajęli 7. miejsce oraz z Rudy (9. lokata). To pierwszy turniej dla tych młodych szachistów.

Teraz nasze drużyny zarówno starsi, jak i młodsi zawodnicy, oczekują na kolejny etap rozgrywek - turniej rejonowy, który odbędzie się w Radomyślu Wielkim. Dziękujemy opiekunom Jackowi Moskalczykowi i Marii Dubiel oraz instruktorowi Przemysławowi Kopaczowi za zaangażowanie w przygotowanie drużyny do tego osiągnięcia.

31 października 2023