Z pucharami z Rzeszowa

Powiększ
Kolejne sukcesy szachistów ze Szkoły Podstawowej im. JPII w Radomyślu Wielkim. Tym razem na prestiżowym Turnieju Finałowym "Szachy w Podkarpackich Szkołach".

W zawodach, które rozegrane zostały 12 grudnia w Rzeszowie udział wzięło aż 23 zawodników z radomyskiej podstawówki. Czworo z nich wywalczyło miejsca na podium i puchary.

Wśród klas IV 1. miejsce zajęła Weronika Szęszoł, a trzecia była Wiktoria Lasek. Natomiast wśród uczniów klas V-VI drugi był Mikołaj Kopacz, trzeci Adrian Szęszoł, a czwarty Amadeusz Skiba. W gronie uczennic klas VII-VIII piąta była Adrianna Wolińska.

Organizatorem turnieju był Podkarpacki Związek Szachowy we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.