Wiele dróg, jedno stypendium - informacja o możliwości aplikowania o Stypendium Horyzonty

Tylko do najbliższego czwartku trwa rekrutacja do 4-letniego programu stypendialnego dla młodzieży. Do 31 marca uczniowie klas 8 z Radomyśla Wielkiego mogą ubiegać się o stypendium socjalno-naukowe.

W ramach Stypendium uczeń ma zapewnione przez cały okres nauki w szkole średniej zakwaterowanie w bursie, wyżywienie, kursy językowe, dofinansowanie do wycieczek szkolnych. Finansowe wsparcie dotyczy także pasji i zainteresowań, które stypendyści i stypendystki rozwijają wraz z zespołem fundacji dzięki pracy metodą tutoringu. Wspólnie spędzają letnie wakacje i zimowe ferie, biorą udział w warsztatach. To fundament oferty stypendialnej.

O stypendium mogą ubiegać się ósmoklasiści z miejscowości do 30 000 mieszkańców, którzy planują naukę w jednej ze szkół średnich współpracujących z Fundacją EFC, a średni miesięczny dochód w ich rodzinie nie przekracza 1550 zł netto na osobę. Szczegóły dotyczące Programu Stypendialnego Horyzonty można przeczytać na stronie www.efc.edu.pl/programy/horyzonty.

Program stypendialny Horyzonty jest zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Ósmoklasisto, do 31 marca możesz głosić się do Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC! Stypendystów czekają wspólne wakacje i ferie, warsztaty, dodatkowe zajęcia i wsparcie profesjonalnej kadry. Aby zgłosić się do programu, wystarczy:

  • kończyć w tym roku szkołę podstawową 
  • pochodzić z miejscowości do 30 000 mieszkańców
  • planować naukę w I LO im. M. Kopernika w Krośnie
  • średni miesięczny dochód w rodzinie nie może przekraczać 1550 zł netto na osobę
  • wypełnić formularz na stronie fundacji www.efc.edu.pl 

Chcesz rozwijać pasje, zdobywać pewność siebie i przyjaźnie na lata? Zgłoś się J. Więcej informacji u Marysi Starzewskiej mstarzewska@efc.edu.pl, 881 775 252.

Wiele dróg, jedno stypendium - baner informacyjny

29 marca 2022