Burmistrz Radomyśla Wielkiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych

w sprawie zagospodarowania pomieszczeń na parterze budowanego budynku usługowego. Konsultacje będą prowadzone w terminie od 20.06.2022 r. do 20.07.2022 r.

Jeżeli mieszkasz na terenie  Gminy Radomyśl Wielki, działasz aktywnie na jej rzecz, jesteś członkiem organizacji pozarządowej lub prowadzisz tu firmę, weź udział w konsultacji społecznej i wyraź swoje zdanie!

Gmina Radomyśl Wielki realizuje projekt pod nazwą „Budowa budynku usługowego w Radomyślu Wielkim – Rynek 13”. W ramach inwestycji zamierza przeznaczyć pod wynajem parter budynku o powierzchni około 218,65 m²

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konsultacji społecznej i wyrażenie swojej opinii na temat tego, w jaki sposób zagospodarować pomieszczenia na parterze budowanego budynku usługowego.

Cel konsultacji?

Poznanie wszystkich pomysłów dotyczących przyszłego zagospodarowania ww. budynku.

Chcemy, aby Państwo podzielili się z nami swoją opinią!

Decyduj razem z nami !

Konsultacje odbędą się w formie ankiety internetowej  dostępnej na stronie gminy Radomyśl Wielki. Dodatkowo, aby umożliwić mieszkańcom udział w konsultacji społecznej druk ankiety w formie papierowej  będzie dostępny w Biurze Obsługi Urzędu Miejskiego. Wypełniony formularz  należy wrzucić do skrzynki, znajdującej się przy głównym wejściu do Urzędu Miejskiego w dniach i godzinach urzędowania.

20 czerwca 2022