Spotkanie z Przedsiębiorcami

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Mieleckiego. Spotkanie online odbędzie się 28 października 2022r. o godzinie 11:00.

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Mieleckiego.

Data spotkania online: 28 października 2022 r. godzina 11:00.

 

Szanowni Przedsiębiorcy,

Działając w porozumienu z Koordynatorem Mieleckiego Klastra Energii- firmą DOEKO Group SP. z o.o. zwracamy się z propozycją przyłączenia Państwa przedsiębiorstwa do Klastra Energii.

Uczestnictwo w Klastrze Energii niesie ze sobą szereg korzyści ekonomicznych wśród których wyróżniamy m.in.:

  • Dedykowane dotacje Klastrom Energii - brak możliwości skorzystania z programów podmiotów nie działających w strukturach Klastra Energii;
  • Możliwość skorzystania z systemu opustowego - obniżenie do 25% kosztów opłaty dystrybucyjnej;
  • Pomoc Koordynatora Klastra w ocenie potencjału możliwości budowy inwestycji w OZE na potrzeby własne przedsiębiorstwa oraz na potrzeby Klastra Energii możliwość lokalnej dystrybucji energii na preferencyjnych warunkach dla innych Uczestników Klastra;
  • Obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej poprzez możliwość realizacji własnych inwestycji w OZE, czy bezpośredni zakup zielonej energii na preferencyjnych warunkach.

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły przystąpienia do Klastra zostaną przekazane i omowione przez Koordynatora.

Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy kliknąc w link poniżej, żeby dołączyć. W razie pytań bądź trudności prosimy o kontakt z opiekunem klastra.

Link do spotkania online 28.10.2022 r.:
https://doekogroup.clickmeeting.com/spotkanie-z-przedsiebiorcami-ke-mielecki

 


Opiekun klastra: Mateusz Iwański
tel. 533-353-697
e-mail: mateusz.iwanski@doekogroup.pl

10 października 2022