Wystaw się na EKOGALI

Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl w imieniu organizatorów zaprasza na EKOGALĘ - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości.

 

XVI edycja EKOGALI - międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości odbędzie się w dniach 16-17 grudnia br. w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym „Podpromie" im. Jana Strzelczyka przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.

Do udziału w targach zapraszane są podmioty związane z wytwarzaniem i obrotem produktami i żywnością wysokiej jakości rozumianą jako certyfikowana żywność ekologiczna, żywnościowe produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Udział wystawców w targach jest bezpłatny. Nabór wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do wyczerpania powierzchni wystawowej, jednak nie później niż do dnia 21 listopada br.

W ramach operacji zaplanowano konferencje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wejście na targi dla zwiedzających będzie również bezpłatne.

Zapraszamy do uczestnictwa i zwiedzania EKOGALI oraz na stronę internetową www.ekogala.eu

26 października 2022