Jubileuszowa V Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim

Rosnąca popularność Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim sprawiła, że w tym roku, zamiast jednej takiej imprezy, organizujemy aż trzy. Co więcej, odbędą się one nie tylko w Mielcu, ale również na obszarach gminnych. Zapisz się na wydarzenie już dziś!

Rundka Rowerowa dedykowana będzie całym rodzinom chcącym spędzić weekend w aktywny i ciekawy sposób. By zachęcić do udziału w Rundce Rowerowej jak najwięcej osób, a także, by uczcić piątą edycję imprezy, władze samorządowe powiatu podjęły decyzję o organizacji trzech odrębnych rajdów. Przygotowywane przedsięwzięcia są zgodne z realizacją polityki obecnego zarządu powiatu mieleckiego, który w swoich założeniach bardzo duży nacisk kładzie na profilaktykę zdrowia. Dodatkowo, mielecka część Rundki będzie współorganizowana z Grupą American Heart of Poland oraz Fundacją Z Sercem do Pacjenta. O szczegółach tej współpracy będziemy informować wkrótce.

Pierwszy etap rundki odbędzie się we wschodniej części powiatu w gminie Radomyśl Wielki w dniu 22 lipca. Trasa zaplanowana jest na około 20 km ze startem i metą na stadionie sportowym na ul. Kościuszki. Uczestnicy rundki będą przejeżdżać przez Dulczę Małą, Jamy i w drodze powrotnej przez Małe Jamy, Pień do Radomyśla Wielkiego. Odpoczynek zaplanowany jest na parkingu koło kościoła w Jamach.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się pod adresem:

https://powiat-mielecki.pl/aktualnosci/jubileuszowa-v-rundka-rowerowa-z-powiatem-mieleckim-2725.html

Plakat - Rundka rowerowa z Powiatem Mieleckim

 

6 lipca 2023