Fundusze Europejskie dla Przedsiębiorców

w dniu 8 maja 2024r. planowane jest przez: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu bezpłatne szklenie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie dla Przedsiębiorców”.

Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu zaprasza na bezpłatne Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla Przedsiębiorców”!

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 maja 2024 r. w Wyższej Szkole Gospodarki i Zarzadzania w Mielcu, ul Biernackiego 6, w godzinach 11:00 – 13:00.

Spotkanie informacyjne skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem środków na rozwój firmy z Funduszy Europejskich na lata 2021-2027. W tym szczególnie do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego.

Na spotkanie obowiązuje rejestracja!!!

Rejestracja na spotkania odbywa się poprzez wypełnienie wybranego formularza zgłoszeniowego, który znajduje się poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

https://fundusze.podkarpackie.pl/index.php?option=com_rsform&view=rsform&formId=30

Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne są pod poniższym linkiem:

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/spotkania-informacyjne-fundusze-europejskie-dla-przedsiebiorcow/

 

Organizator spotkania:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu
ul. Kościuszki 7, 39-300 Mielec
tel.: 798 771 414, 798 771 650
e-mail.: pife.mielec@podkarpackie.pl

26 kwietnia 2024